Skip Navigation

Pirkt!

Cena:  EUR 25.00
25.00
Artikuls:
Krasa:
Daudzums:
printēt
ARBORISTU EKIPĒJUMS » Arboristu aksesuāri | DARBAM AUGSTUMĀ » Aksesuāri

ATRA 10


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Apraksts
 
ATRA 10V ķivere ir izstrādāta, lai aizsargātu lietotāja galvu no krītošiem priekšmetiem. Atbilst standartam EN 397, un to var lietot temperatūrā -30°C/+50°C. Ķiverei ir arī 30 mm universālas ligzdas, kas ļauj uzstādīt sejas vai ausu aizsargu.

ATRA 10 atbilst visaugstākajiem elektriskās izolācijas standartiem. Tā aizsargā pret nejaušu, īslaicīgu pieskārienu strāvvadiem ar spriegumu līdz 440 V maiņstrāvas (saskaņā ar EN 397 elektroizolācijas papildu prasībām), un to var izmantot zemsprieguma sistēmās. Tas nodrošina aizsardzību pret elektrošoku līdz 1000 V maiņstrāvas vai 1500 V līdzstrāvas (saskaņā ar EN 50365 prasībām).


Katrā ķiverē ietilpst:

  • apvalks
  • zoda siksna (četru punktu fiksācija)
  • galvas siksna (sešpunktu stiprinājums)
  • siksna ar ritenīti izmēra regulēšanai
  • noņemams velūra polsterējums
 

Oriģināli iepakotu, neizmantotu ķiveri var uzglabāt piemērotos apstākļos ne ilgāk kā 5 gadus no izgatavošanas datuma. Pēc lietošanas normālos apstākļos* ķiveri var lietot ne ilgāk kā 5 gadus. *Tas vides iedarbība, kurā ķivere tiek lietota, būtiski ietekmē tās ilgmūžību. Nepareiza uzglabāšana / regulāras apkopes trūkums / pārmērīga ķīmisko vielu iedarbība / ultravioletais starojums var ievērojami samazināt kalpošanas laiku. Derīguma termiņu nevar uzskatīt par ražotāja garantiju.
 
Pielietojums:
Darbs augstumā / būvniecība / rūpniecība / arboristika.

Lietošanas instrukcija Lietošanas instrukcija

Krasa: Green;Yellow;White;Orange